לילך קטנוב

פסיכותרפיה ואימון מנטלי
050-8532586

קצת על לילך קטנוב

אני פסיכותרפיסטית – מטפלת באימון מנטלי. אני רווקה, וגרה ומטפלת בקצה מושב שקט, במועצה איזורית גזר.
אני בעלת תואר ראשון בניהול ותקשורת מהאוניברסיטה הפתוחה, ובוגרת סמינר הקיבוצים בפסיכותרפיה הוליסטית  - איזון גופנפש. 
במסגרת הלימודים עברתי על בשרי את התהליכים שאותם גם המטופלים שלי עוברים. לא ויתרתי לעצמי. והיום השאיפה לאיזון היא חלק בלתי נפרד מחיי.

על הקליניקה

כאמור אני גרה ומטפלת בקצה מושב שקט. החלטתי שאני רוצה לצאת מהעיר (אחרי שגרתי בעיר כל חיי) ולגור במקום מרגיע, עם טבע מסביב. בחרתי לגור כאן כי אני נהנית להגיע בסוף יום למקום מוקף בשדות פרושים עד האופק, שמיים רחבים וציוץ ציפורים שונות ומשונות. 
בעבר טיפלתי בקליניקה בעיר. עד שאחד מהמטופלים שלי שמע שיש אפשרות להגיע לטיפול גם במושב ומיד קבע את הטיפול הבא שם. זאת היתה הצלחה גדולה: האווירה, השקט, האנרגיה הטובה ואפילו הדרך הפתוחה והירוקה אל הקליניקה במושב הרגיעו אותו מאוד. אז הבנתי שזה המקום לקליניקה שלי. 
מאז אני מטפלת במושב. כבר התרגלתי לשמוע מטופלים שאומרים לי כמה נעים להם להגיע לקליניקה מחוץ לעיר: "אפילו הדרך אליך כבר מרגיעה אותי ומכניסה אותי למוד טיפולי" – זה משפט שאני שומעת הרבה :).

על הטיפול

משפט נוסף שאני שומעת הרבה: "הייתי סקפטי/ת לפני שהגעתי, אני המום/ה מהמהירות שבה השתפרה הרגשתי". וזה הבידול שלי – הפרקטיות (מעשיות) בטיפול. מרגישים שיפור כבר אחרי פגישה אחת, וזה מפני ששמים דגש על מה שמטריד ביותר כרגע - באופן מיידי.
הכלים המעשיים שמקבלים אצלי (במידה ומשתמשים בהם) משפרים מיד את ההרגשה ונותנים כוח ורצון להמשיך  בטיפול. מספר המפגשים לרוב נע בין 3-30: לפעמים כבר אחרי חמישה מפגשים מבינים איזו פואנטה ואפשר להמשיך בלעדי, ולפעמים הפגישות נמשכות כחצי שנה – בכל מקרה הרעיון הוא ללמד את המטופלים שלי להתמודד עם כל מה שקורה בחיים שלהם לבד, בלי לפתח בי תלות. ואם צריך תמיד אפשר לחזור אלי לחיזוקים או הכוונה ממוקדת.
אני מאושרת לעזור לכל מי שמבקש את העזרה שלי, ואשמח לעזור גם לכם ו/או לאהובים שלכם.
 
טלפון:  050-8532586  |   דוא"ל:  KatanovLilach@gmail.com  |  קליניקה: מושב עזריה   |  המלצות
FacebookGoogle+Youtube
..